Archiv aktualit


16.03.2014 První fotky z Yellowstone N.P.
Teprve nyní jsem se dostal k tomu, abych zveřejnil první fotky z fotograficky nečekaně úspěšné únorové cesty do Yellowstone National Park v USA. Připravte se na to, že Vás budu "týrat" zimními fotografiemi zvířat i krajiny ještě dlouho! :-) Ostatně když jsme letos neměli zimu v ČR, tak Vám jí alespoň trochu importuji :-)

05.02.2014 Orli v Polsku
V druhé polovině listopadu 2013 jsem s kamarády navštívil jednu oblast ve středním Polsku, kde nám bylo dopřáno fotografovat orly mořské v hojném počtu. Strávili jsme 3 dny v krytu a v jednu chvíli jsme na louce před námi napočítali 28 orlů! Pravda, většinou orlích juniorů (krásně vybavených dospělých kusů bylo jen pár) ale rozhodně bylo co fotit - o akce nebyla nouze. Jen světlo nám nepřálo - neustále zataženo, šero, bezbarvo... Jak jinak, krásně se udělalo na cestu domů :-) Takže mrkněte do sekce Nejnovější fotografie!

21.01.2014 Zima stále v nedohlednu...
Tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastným.... Tahle parafráze vystihuje moje rozčarování nad letošní zimou a tak přidávám alespoň pár fotek jako vzpomínku na loňskou zimu. Ať už konečně napadne!

22.12.2013 PF 2014
Přeji všem příznivcům a návštěvníkům www.mhfoto.cz příjemné prožití vánočních svátků, přiměřeně veselé zakončení roku 2013, vydařený vstup do roku 2014 a hodně zdraví, štěstí a Dobrého světla po celý příští rok :-)

27.08.2013 Kravičky na mhfoto.cz :-)
O uplynulém víkendu konečně sedlo štěstí i na vola :-) a po několika neúspěšných návštěvách v oboře Židlov (VLS) se konečně podařilo udělat několik fotek zubrů. Sice již za soumraku, takže kvalita rozhodně ne ideální ale i tak velká radost. A zubr ze třiceti metrů je rozhodně tvor hodný respektu! No a když už turovití, tak jsem přidal i tři fotografie fešáckého maďarského stepního skotu z letošní návštěvy Hortobágy.

    1 2 3 5 6  

b_w